Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lotus Fortune

Grać

O automacie Volcano Fruits

Volcano Fruits w Energy Casino to progresywny automat z 5 bębnami, 4 rzędami i 50 liniami wypłat. Centralne miejsce w tej grze zajmuje dziki symbol jokera, który zapewnia wygrane monetami za 3 lub więcej symboli. Możesz mieć pewność, że wygrasz jackpot, jeśli wypełnisz wszystkie 20 pozycji tym symbolem.

Automaty do gry za darmo bez rejestracji przyniosą Ci wygrane monety z symboli scatter i zwiększą mnożnik do x10. Zajmujący cały ekran dziki symbol jokera pomnoży Twój zakład 1000 razy. W ramach godziny bezpłatnej oznacza to, że Twój zakład wzrośnie 10 000 razy z mnożnikiem wygranej x10. Kwota ta wynosi 2 000 000 UAH i stanowi jackpot w grze.

Projekt gris owoców wulkanu

Gra Volcano Fruits jest umieszczona w środku wulkanu, a ty będziesz wlewać gorącą lawę w tło na bębnach bez siatki. Praworęczny do deptania liści. Symbole obejmują rodzaje owoców, podwójne, czerwone, pojedyncze, podwójne i potrójne.

W grze występuje także żeński joker i złoty symbol bonusowy. Melodia współgra i tworzy spokojny nastrój w połączeniu z dźwiękami dynamicznego rytmu. Obsługa graficzna i muzyczna przyjęcia.

Rozgrywka w Volcano Fruits

Płatne symbole obejmują wszystkie rodzaje owoców, BAR o niskiej i wysokiej wartości oraz 7. Połóż 3, 4 lub 5 jabłek, cytryn, wiśni lub pomarańczy, nie wszystkie jednego rodzaju, aby wygrać zakład 0,08x, 0,20x i bo 0,80x . Kavun, double and half może również pojawić się na liniach wygrywających w kombinacjach mieszanych, aby Cię nagrodzić. Zbierz 3, 4 lub 5 takich symboli, aby wygrać zakład 0,08x, 0,30x lub 1,2x.

Symbole premium obejmują pojedyncze, podwójne i potrójne słupki - zbierz 5 takich symboli z kombinacji, aby wygrać 2, 3 lub 4-krotność zakładu. Najbardziej płatnym symbolem jest czerwony 7 - 3, 4 i 5 na linii wygrywającej, który przynosi 0,20, 0,70 lub 5-krotność zakładu.

Dobrze znana dama joker z innych automatów NetGame działa tutaj jak dziki symbol. Zastępuje to inne symbole wokół rozproszenia. Ty również zapłacisz - 3, 4 i 5 dzikich symboli przyniesie miastu 0,20, 2 i 20-krotność stawki. Wypełniając 20 pozycji na ekranie, otrzymasz progresywny jackpot na automacie - 1000-krotność zakładu. Jeśli postawisz najwyższy zakład, wygrasz cały jackpot. Tak czy inaczej, otrzymasz zapłatę setki dolarów.

Funkcje i bonusy Owoców Wulkanu

Scatter to złoty symbol ze słowem Bonus. Zbierz 3, 4 lub 5 takich symboli, aby wygrać 1x, 10x lub 100x swój zakład i 10 bezpłatnych wrapów z mnożnikiem x2. Kiedy pojawi się funkcja bonusowa, otrzymasz 3, 4 lub 5 dodatkowych symboli Scatter w jednym opakowaniu i otrzymasz 10 dodatkowych dzikich owinięć. Zwiększy to mnożnik o +1.

Zwycięskie wartości mnożnika mogą zmieniać się w zakresie 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x i maksymalnie 10x. Kiedy w godzinie bez gotówki na całym ekranie pojawi się dziki symbol, wygrywasz jackpot. Nastąpi wzrost mnożnika przepływu z maksymalnym wzrostem do x10.

Wisnowok

Jeśli szukasz automatu o klasycznym wyglądzie i nowoczesnych funkcjach, możesz cieszyć się Volcano Fruits.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS