Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Primal Megaways

Grać
W przeszłości, w epoce dinozaurów i poprzedników życia na Ziemi, jak wiemy dzisiaj, z Primal Megaways, automatem firmy Big Time Gaming, która stworzyła także gry takie jak Donuts i Extra Chilli. Nie jest to najobszerniejszy temat grobów w Energy Casino, ale możesz poznać prehistoryczne fakty, w tym inne cechy geograficzne charakterystyczne dla epoki jurajskiej, a wszystko to w kreskówkowym stylu. Ale za chimeryczną fasadą kryje się poważny automat do gry, dzięki czemu możesz zdobyć wiele rzeczy.

Akcja rozpoczyna się na główce bębnów, których jest sześć. Jest to część nowego trendu w automatach z sześcioma bębnami, które wykraczają poza standardowe pięć bębnów. Choć nie ma w tym nic nowego, daje to dość niestandardową strukturę, która staje się oczywista po owinięciu bębnów.

Skórka sześciu bębnów znajduje się na wysokości od 3 do 6 pozycji, w zależności od symboli pojawiających się w czasie dowolnego owinięcia. A wygrane są przyznawane w każdym przypadku (to znaczy dla wszystkich naturalnych kombinacji z trzema lub więcej symbolami), liczba linii wypłat wynosi 46 656 - nie bez powodu nazywa się je „megawinami”.

Bębny są wypełnione głównie symbolami stylizowanymi na epokę, w tym symbolami o dużej wartości, takimi jak mamut włochaty, tygrys mieczowo-zęby, łoś, nosorożec i coś, co wygląda na prehistorycznego guźca. Dolne pozycje na bębnach składają się z symboli wysokich kart, sięgających do 10-A, które są stylizowane na kamień i wydrukowane czcionką sugerującą rodzaj kamienia.

Możesz postawić zakład na jeden obrót, a wygrana zostanie przyznana w kwocie będącej wielokrotnością kwoty zakładu na podstawie wartości zwycięskiej kombinacji. Zakłady zaczynają się od 0,20 GBP za obrót i mogą wzrosnąć do 150,00 GBP za obrót dla tych, którzy chcą postawić grę na szali. Maksymalna wygrana wynosi 50x – nie jest tak bogata jak w wielu innych automatach, ale jest więcej niż wystarczająca, aby jackpot naprawdę rozjaśnił Twój dzień, zwłaszcza gdy zapłacisz za maksymalny zakład.

Kolejną mocną stroną tego slotu jest RTP (współczynnik rotacji vsotok), który wynosi 96,76%. Wszystko, co przekracza 95%, jest uważane za lepiej płatne, niższe od średniej, a to oznacza, że ​​za tym progiem czeka Cię czyste, błękitne niebo. Automaty zwane RTP oznaczają dolną krawędź skóry na skórze, więc powinieneś sprawdzić Primal Megaways nie z innego powodu - bez szukania innych wspaniałych powodów, aby wypróbować tę grę.

Znaki specjalne

Dzikim symbolem jest łapa, która co godzinę pojawia się częściej na bębnach 2 i 5. Zastępuje inne wybrane symbole, co znacznie ułatwia kombinację na bębnach. Wszelkie inne symbole na sąsiednich pozycjach z dzikimi symbolami na linii wypłaty po prawej stronie zostaną ułożone tak, jakbyś wybrał właściwą kombinację. Jedyną wadą tej zasady jest symbol bonusu, który musi pojawić się na tym samym numerze, aby aktywować dodatkowe funkcje bonusowe.

Symbolem bonusowym w grze Primal Megaways jest symbol kieła - wygląda jak czaszka mamuta włochatego, ale aby uniknąć wątpliwości, widnieje na nim napis „BONUS”. Aby aktywować funkcję bonusową, musisz zebrać trzy lub więcej takich symboli.

Premia i jackpot

Trafienie trzech lub więcej symboli kłów na bębnach uruchamia rundę bonusową – cechę zakładów bezgotówkowych, w której gracze mają szansę wygrać duże wygrane. Wysokość Twojego bonusu będzie zależała od liczby symboli bonusowych, które otworzysz, aby uruchomić tę funkcję. Zaczynając od trzech, możesz zdobyć 10 okładów bez gotówki plus dziki mnożnik do 3x, a także symbole bonusowe - 15 okładów bez gotówki i dziki mnożnik do 4x. Pięć symboli daje 20 okładów bez kotów z mnożnikiem do 5x, a sześć symboli daje do 30 okładów bez kotów z podobnym maksymalnym mnożnikiem do 6x.

W godzinie rundy bonusowej mnożniki przyjmują postać dzikich symboli, które po trafieniu przekształcają się w maksymalny mnożnik. Jeszcze atrakcyjniejsza jest runda bonusowa, ponieważ w pierwszej godzinie rundy nie będziesz mógł wypłacić 10-krotnej wygranej - funkcja rozpoczyna się od nowa, przez co tracisz kolejną szansę na grę o większą wygraną.

Zagraj w automat Primal Megaways

Primal Megaways to szybki automat z dużą liczbą akcji - i to jeszcze przed wejściem w rundę bonusową. Przy tak wielu wspaniałych funkcjach, wysokim RTP i 50-krotnie większym jackpocie, jest wiele powodów, aby wypróbować ten automat.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS