Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Dog House Megaways

Grać

Informacje o grze

Gra ma 6 bębnów, a na każdym z nich może znajdować się od 2 do 7 symboli. Wielkość zakładu w Megaways waha się od 64 do 117 649 w zależności od liczby symboli na bębnie. Możesz postawić od 1 € do 400 €, aby zagrać w ten slot o wysokiej zmienności. Rozmiary zakładów są wystarczające dla graczy o każdym budżecie, z 10 zakładami od 0,20 € do 2 € do wyboru. Dog House Megaways ma zwrot dla gracza w wysokości 96,55%, ale niektóre kasyna mogą oferować go z niższym RTP. Koniecznie sprawdź to przed rozpoczęciem gry.

Możesz grać na slocie w CasinoEnergy za pomocą tabletach, komputerach, telefonach komórkowych i tabletach. Wbudowane funkcje gry obejmują dzikie symbole z kreskówek, lepkie i deszczowe. Dostępne są również dwa tryby darmowych obrotów. Te modyfikatory sprawią, że będziesz zaangażowany, wygrywając i świetnie się bawiąc. Symbole wild mogą mieć wartość mnożnika x1, x2 i x3. Istnieją 2 gry bonusowe z darmowymi spinami, a po ich uruchomieniu możesz wybrać jedną z nich. Najważniejsza w nich jest liczba symboli scatter, które wypadną, aby uruchomić bonus. Określa to potencjał wygranych podczas rund.

Możesz wybrać Sticky Wild Free Spins z 7-12 darmowymi spinami i 2-7 lepkimi symbolami na każdym bębnie. Jeśli wybierzesz Raining Wilds Free Spins, możesz wygrać od 15 do 30 darmowych rund i maksymalnie 6 padających symboli wild na bęben. Symbole Wild działają również jako mnożniki w obu grach bonusowych. Mogą one mieć wartość x1, x2 lub x3, co dodatkowo zwiększa wartość gry. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z opcji Bonus Buy, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do darmowych obrotów. Potencjał wygranych w The Dog House Megaways jest imponujący - 12 305-krotność stawki na obrót.

Wygląd.

Nazwa gry zdradza jej motyw przewodni, którym są psy. Fioletowe bębny są ustawione na psim domu, który jest siatką. Akcja rozgrywa się w nocy lub późno w nocy i można zobaczyć ciemnoniebieskie niebo z gwiazdami. Po obu stronach siatki znajdują się domy z zapalonymi pochodniami.

Rozgrywka w grze The Dog House Megaways

Tabela wypłat zawiera nisko płatne karty królewskie. Są to 10, J, Q, K i A. Symbole premium obejmują obroże dla psów, smakołyki i 4 postacie psów. Najbardziej dochodowym ze wszystkich symboli jest doberman - 6 takich symboli zwiększa wypłatę 7,5-krotnie.

Dostępny jest symbol dzikiego domu dla psów, który może pojawić się z mnożnikiem x2 lub x3 lub jako symbol rozszerzający się. Zastępuje on wszystkie inne płatne symbole. Symbol scatter to różowa łapa psa ze złotym napisem "BONUS" pod spodem. Uruchamia on jeden z 2 trybów darmowych obrotów do wyboru. Są to Raining Wilds Free Spins i Sticky Wild Free Spins.

Aby uzyskać zwycięskie kombinacje, należy zebrać od 2 do 6 identycznych symboli na sąsiednich bębnach. Powinny one zaczynać się od lewej do prawej. Aktywna liczba mega ścieżek jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu.

Funkcje i bonusy automatu The Dog House Megaways

The Dog House Megaways posiada sporą liczbę modyfikatorów i funkcji bonusowych. Jedną z nich jest Wild Multipliers, czyli symbole dzikiego domu dla psów. Można je wylądować tylko na bębnach 2, 3 i 4, a niektóre z nich mogą również zawierać wartość mnożnika. Ten ostatni może wynosić x2 lub x3. Jeśli więc uzyskasz zwycięską kombinację z symbolem wild z mnożnikiem, pomnożysz ją 2 lub 3 razy. Zależy to od wartości danego symbolu wild.

Jeśli masz więcej szczęścia, możesz uzyskać wygraną z więcej niż jednego symbolu wild z mnożnikiem. W takim przypadku ich mnożniki są zwiększane przez łączne zastosowanie ich wartości. Na przykład, możesz uzyskać mnożnik x9 z 2 symboli wild z mnożnikami x3 każdy.

Kolejną dodatkową funkcją w The Dog House Megaways jest rozszerzający się symbol wild. Jest on uruchamiany losowo i może pojawić się w dowolnym obrocie. Symbol wild może rozszerzyć się i objąć więcej pozycji. Pomaga to stworzyć więcej zwycięskich kombinacji. Trzecią dodatkową funkcją w slocie jest Bonus Pick Me, który przyznaje natychmiastowe nagrody pieniężne. Musisz wybrać jedną z oferowanych opcji, a wygrasz nagrodę, którą zawiera Twój wybór.

Podczas każdego darmowego obrotu tej gry bonusowej na bębnach pojawią się symbole wild. Będą one również miały wartość mnożnika x1, x2 lub x3. Oznacza to, że możesz tworzyć nowe kombinacje, które będą bardziej opłacalne dzięki mnożnikom. Nie można ponownie uruchomić tej gry bonusowej.

Wnioski.

Pragmatic Play wykorzystał oryginalną grę z podobną grafiką i tymi samymi głównymi bohaterami w swoim najnowszym slocie. Marka dodała wiele dodatkowych funkcji i gier bonusowych. Masz wiele sposobów na wygraną i możesz wybrać między 2 rodzajami gier bonusowych lub je kupić. Slot ma wysoką zmienność, podobnie jak pierwszy. Jest odpowiedni dla większej liczby graczy, ponieważ rozmiary zakładów wahają się od małych do dużych kwot.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS